Nowe rozwiązania

Zatrzask magnetyczny

Doskonałe rozwiązanie dla drzwi balkonowych. Wystarczy lekkie dotknięcie skrzydła drzwi do ościeżnicy, by domknęły się one przyciągane siłą magnesu. Moc magnesu jest na tyle duża, że nie ma potrzeby ryglowania drzwi klamką przy każdym ich zamykaniu.

Hamulec cierny z ogranicznikiem rozwarcia

Ogranicznik rozwarcia z hamulcem do okien i drzwi balkonowych przeciwdziała ich przypadkowemu i nagłemu zamykaniu. Ogranicza kąt otwarcia poprzez wybór ustawienia pozycji końcowej.

Hamulec w klamce

Proste i skuteczne rozwiązanie, odporne na warunki atmosferyczne. Ten komfortowy element systemu okuć sprawia, że wystarczy przekręcić pionowo w dół klamkę otwartego okna, by zostało ono stabilnie zablokowane w wybranym położeniu.

Kontraktony

Magnetyczne czujniki ruchu otwarcia okien i drzwi, zabezpieczające przed włamaniem. Mogą być elementem systemu alarmowego, lub kontroli dostępu.

Stopniowany uchył

Praktyczne rozwiązanie, które daje możliwość wielopłaszczyznowego wietrzenia pomieszczeń, dopasowanego do komfortu użytkowników.

Pakiety dodatkowe

  • PAKIET TYTAN – specjalne zbrojenia stalą o grubości 2 mm, które przedłuża gwarancję do 10 lat
  • PAKIET PASIVELINE – dodatkowa komora zbrojeniowa wypełniona Polietylenem
  • PAKIET SECURITY – okno dodatkowe zostaje wyposażone w okucie antywyważeniowe klasy WK1
  • PAKIET PLATINUM – to połączenie pakietów Tytan oraz Exclusive dla klientów oczekujących najwyższej jakości produktu
  • PAKIET DESIGNO – esteta wśród okien. Okno wyposażone w innowacyjny system okuć, których nie widać na oknie. Ukryte zawiasy, brak “narzucających się” osłonek – nic nie zakłóca szlachetnego wyglądu okna. Gładkie powierzchnie okien bez wystających elementów i zakamarków to także oszczędność czasu podczas ich mycia. Dzięki zintegrowanemu w zawiasie ogranicznikowi maksymalny kąt otwarcia nie przekracza 100°, co przeciwdziała przypadkowemu uderzeniu skrzydła w obramowanie okna. Jednocześnie otwarte skrzydło umożliwia pełny dostęp do okna i nie przesłania widoku na zewnątrz.